BRODOGRADNJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BRODOGRADNJA

BRODOVI PLOVE
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Brodogradilista-remont jahti? (informcije)

Ići dole 
AutorPoruka
multipleksor




Muški
Broj poruka : 1
Godina : 37
Location : Tivat
Datum upisa : 10.02.2010

Brodogradilista-remont jahti? (informcije) Empty
PočaljiNaslov: Brodogradilista-remont jahti? (informcije)   Brodogradilista-remont jahti? (informcije) EmptySre Feb 10, 2010 3:23 am

Zivim u Tivtu. Ekonomista sam po struci,a trenutno sam aplicirala za prvo radno mjesto,jer sam nedavno diplomirala. Kao jedan od uslova da budem izabrana, dobila sam zadatak da uradim jednu analizu vezanu za projekat na kojem bih bila angazovana. S obzirom da sam u skripcu s vremenom, obracam se u nadi da cete mi pomoci sa odgovorima na par pitanja koja ce mi puno znaciti.

Prvo, interesuje me gdje se uopste na Mediteranu, pa i u citavoj Evropi, nalaze brodogradilista koja vrse remont jahti ili mozda slicna mjesta na kojima se obavljaju iste usluge? Puno bi mi znacio tacan br, ukoliko imate taj podatak. (ili linkovi putem kojih mogu ovo saznati)
Drugo, koje su to kompanije koje proizvode opremu za remont jahti i uopste brodova? Trebao bi mi tacan naziv ovih kompanija ili neki linkovi koji bi mi pomogli da dodjem do ovih podataka.
Konacno, postoje li i gdje luke koje mozda vrse iste ili slicne usluge?

Unaprijed velika hvala.
Nazad na vrh Ići dole
 
Brodogradilista-remont jahti? (informcije)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» slike iz brodogradilista

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BRODOGRADNJA :: Diskusije-
Skoči na: